Güncel Duyurular:
Anaokulumuzda yeni dönem kayıtlarımız başlamıştır...

0312 244 0 222

Hemen Arayın...

Psikolog Destekli Eğitim

PSİKOLOJİK HİZMETLER

Organik Çocuklar Kreş ve Anaokulunda çocukların psikolojik ve gelişimsel olarak takibi yapılmaktadır. Bu doğrultuda psikoloğumuzun kendi gözlem ve ölçümlerine ek olarak, eğitimci ve aileden alınan bilgiler de dikkate alınarak bütün çocuklarımız gelişimsel, duygusal ve davranışsal açıdan değerlendirilmektedir. Gelişimsel, duygusal ve/veya davranışsal açıdan herhangi bir sorun tespit edilmesi durumunda çocuklarımız ihtiyaç durumuna göre eğitimci ve/veya aile ile koordineli olarak takip edilmektedir. Eğitimci ve ailenin tutumlarının düzenlenmesinin yanı sıra, oyun terapisi yoluyla bireysel olarak çocuğun kendisine de psiko-sosyal destek sağlanmaktadır.

Ayrıca sürekli uygulamalı olarak eğitimci eğitimi ve ailelere yönelik seminerler de psikoloğumuz tarından yapılmaktadır.

Organik Çocuklar Kreş ve Anaokulunda psikolojik hizmetler, aynı zamanda kurucularımızdan olan çocuklarla 13 yıllık uygulama deneyimine sahip Organik bakış açısının yaratıcısı ve Organik Çocuklar kitabının yazarı Psikolog Hüseyin ABAY tarafından yürütülmektedir.

İstatistik Bilgileri;
  • Yazan : admin
  • 1614 Kez Görüntülendi.
  • 0 Yorum
  • 17 Haziran 2016

Yeni Yorumlar Kapalı.

"Psikolog Destekli Eğitim" Yazısı hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
UA-79845066-1